Medlem

Pro, Proshop og Kafé drift på plass for 2019

Av: Sally Hoff  |  Publisert: 13. november 2018  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Styret har i lengre tid jobbet med å finne en bedre driftsmodell for proshop og kafé. Nå har vi signert kontrakt med Gordon, vår head pro, for sesongen 2019

Vår head pro, Gordon Murray (som de fleste kjenner) vil være ansvarlig for driften av proshop og kafé i kommende sesong. Dette har Gordon gjort før, og vi håper alle at både han og medlemmene (kundene) finner seg godt til rette i klubben vår neste sesong. Gordon vil ansette noen som skal hjelpe ham i Kafé og proshop, han skal jo selv også være ansvarlig for å gjøre oss til gode golfspillere gjennom diverse kurs og treningsopplegg. Det betyr at vi kommer til å se mye til Gordon neste sesong! Vi ønsker Gordon lykke til, vi ser frem til et godt samarbeid med Gordon  og vi håper at klubbens medlemmer vil benytte seg av disse tjenestene! Har du noen gode idéer - ta kontakt med Gordon direkte på 98456490 eller på e-post

Styret v/Sally E. Hoff