Medlem

Klubbens ildsjel 2019

Av: Sally Hoff  |  Publisert: 13. oktober 2019  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Vi har mange ildsjeler i klubben vår. Kjell Kjønås ble kåret til klubbens ildsjel 2018. Nå kan du være med på å nominere en av klubbens medlemmer som du synes fortjener å bli hedret til klubbens egen ildsjel pris i 2019.


Bjaavann GK hadde ikke vært der vi er i dag uten innsatsen fra alle våre frivillige/ildsjeler. Vi vet vi har mange ildsjeler i klubben (noe fjorårets nominasjoner viste), og i år vil vi også hedre en av disse med en ettertraktet premie. Det er ikke alle ildsjeler som er like synlige så derfor trenger vi din hjelp til å nominere aktuelle kandidater. 

Hva er så en ildsjel? En ildsjel er en person fylt med brennende iver og begeistring for klubben.En god kandidat kan være; 
  •  En sosial person som bidrar til godt miljø
  •  En person som har gjort en god dugnadsinnsats - liten eller stor
  •  En person som har vært en god bidragsyter i mange år.
  •  En person som har «kjørt» frem et spesielt prosjekt.
Send navn og begrunnelse for din nominasjon til Miljøutvalget på e-post: sally.e.hoff@gmail.com innen 31.12.2019

Ikke nøl! Nominer din ildsjel i dag!!Hilsen Miljøutvalget