Medlem

Klubbens ildsjel 2018

Av: Sally Hoff  |  Publisert: 1. november 2018  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Vi har mange ildsjeler i klubben vår. Per-Anders Havnes ble kåret til klubbens ildsjel 2017. Nå kan du være med på å nominere en av klubbens medlemmer som du synes fortjener å bli hedret til klubbens egen ildsjel pris i 2018.Bjaavann GK hadde ikke vært der vi er i dag uten innsatsen fra alle våre frivillige/ildsjeler. Vi vet vi har mange ildsjeler i klubben (noe fjorårets nominasjoner viste), og i år vil vi også hedre en av disse med en ettertraktet premie. Det er ikke alle ildsjeler som er like synlige så derfor trenger vi din hjelp til å nominere aktuelle kandidater. 


Hva er så en ildsjel? En ildsjel er en person fylt med brennende iver og begeistring for klubben.

En god kanditat kan være; 

  • ·         En sosial person som bidrar til godt miljø
  • ·         En person som har gjort en god dugnadsinnsats - liten eller stor
  • ·         En person som har vært en god bidragsyter i mange år.
  • ·         En person som har «kjørt» frem et spesielt prosjekt.

Send navn og begrunnelse for din nominerte på e-post til : sally.e.hoff@gmail.com
Ikke nøl! Nominer din ildsjel i dag!!