Medlem

Gratis trening for våre medlemmer

Av: Martin Stallemo  |  Publisert: 1. mars 2024  |  Siste nyheter  |  Arkiv

Tren Crossfit før sesongen

Bjaavann Golfklubb & Crossfit Kvadraturen starter nå en prøveperiode med trening for våre medlemmer. 
 
CrossFit Kvadraturen inviterer alle medlemmer på Bjaavann GK til en gruppetime Torsdag 16:30-17:30 i hele Mars. Gruppetimen vil ha fokus på mobilitet og styrketrening for golf. Hvor målet er at treningen dere gjør skal gjøre at dere slår lengre, og blir mykere i kroppen slik at svingen kan bli bedre. Dette tror vi mange ivrige golfere hadde hatt veldig godt av 
Tilbudet er helt gratis for medlemmer ved Bjaavann GK. 
For og bli med kan dere gjøre følgende: 
1. Sende en mail til mette@crossfitkvadraturen.no og si at dere ønsker og delta på timen. Vi vil så registrere dere i vårt bookingsystem slik at dere kan få tilgang til timen. Booking gjøres via vårt bookingsystem som heter WondR, dere må derfor laste ned denne appen. 
2. Gå til www.crossfitkvadraturen.no —> Trykk på bli medlem —> Trykk på «jeg har trent CrossFit før» (selvom dere ikke har det) —> Bla ned til bunnen av siden, til dere ser «jeg har en kode» —> trykk på denne og skriv inn koden Bjaavann GK —> dere vil da kunne «kjøpe» medlemskapet og fullføre registreringen selv. Dere vil deretter motta en informasjonsmail for hva dere skal gjøre videre. 
Eventuelle spørsmål rundt bruken av booking appen kan sendes til mette@crossfitkvadraturen.no, vi kan også hjelpe dere med og booke dere på første gangen dersom dere skulle få noen problemer.
Det er en begrensning på 15 plasser, så her vil det være førstemann til mølla. Vi håper og se mange av dere 
Adresse: Kongsgaard Allé 61
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her